Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 4502073



*

nr 450 2073


Färglitografi

Max Walter Svanberg (f. 1912), 1957, FÃ¥gelkvinna, 45/200, 65 x 53


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

Sista tid för bud online:

måndag 5 februari 2007
kl 00:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
3/2 15:12:00 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi fågelkvinna grafik litografi litografier litografiskt blad max walter svanberg
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr